Naujienos

Akcija “Būk saugus mokiny!“ Tauragnų ugniagesių komandoje

Akcija “Būk saugus mokiny!“ Tauragnų ugniagesių komandoje

Vykdant Utenos rajono savivaldybės biudžeto lėšomis finansuojama prevencinį projektą „Apsaugok save ir artimą nuo gaisrų” liepos 29 dieną 10:00 val. į Utenos rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos Tauragnų ugniagesių komandą susirinko Tauragnų krašto bendruomenės mokinių vasaros poilsio dieninės stovyklos 17 moksleivių. Utenos rajono savivaldybės administracijos Viešosios  tvarkos skyriaus, civilinės saugos ir Utenos rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos darbuotojai pristatė vykdomą akciją „Būk saugus, mokiny!“. Akcijos tikslas – skatinti mokinius prisidėti prie gaisrinės saugos kultūros puoselėjimo buityje ir viešosiose vietose, gaisrinės saugos problemų sprendimo, ugdyti saugios gyvensenos sampratą, populiarinti pilietiškumo pavyzdžius, motyvuoti mokinius pilietiškai ir savanoriškai veiklai gaisrinės saugos srityje, skatinti pastebėti ir įvertinti pozityvias suaugusiųjų, mokinių iniciatyvas gaisrinės saugos srityje.

 

Akcijos metu mokiniai  supažindinti su saugaus elgesio taisyklėmis buityje ir gamtoje, jiems paaiškinta, kaip saugiai elgtis prie vandens telkinių, kaip elgtis įvykus nelaimei, kaip išvengti gaisro ir kaip elgtis jam kilus. Supažindinami su ugniagesio gelbėtojo darbu bei technika naudojama ugniagesyboje ir gelbėjimo darbuose, skubiosios pagalbos tarnybų telefono numerio 112 paskirtimi. Viešosios tvarkos skyriaus civilinės saugos darbuotojai pristatė ir demonstravo ekstremaliai situacijai parengtą, išvykimo krepšį.

 

Stovyklautojams palinkėta smagios ir saugios vasaros bei išdalintos dovanėles:  atšvaitai, vadovams krepšiai su šviesą atspindinčiais elementais ir užrašu 112,  o aktyviausiems dalyviams gertuvės ir puodukai įsigyti Utenos rajono savivaldybės biudžeto lėšomis.

 

- (0) ↓
WordPress Themes
Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą