Naujienos

AKCIJA „BŪK SAUGUS, MOKINY!“ SIRUTĖNŲ VAIKŲ DIENOS CENTRE IR SUDEIKIŲ DAUGIAFUNKCIO CENTRO STOVYKLOSE

AKCIJA „BŪK SAUGUS, MOKINY!“ SIRUTĖNŲ VAIKŲ DIENOS CENTRE IR SUDEIKIŲ DAUGIAFUNKCIO CENTRO STOVYKLOSE

Utenos rajono savivaldybės priešgaisrinė tarnyba kartu su partneriais, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Utenos priešgaisrine gelbėjimo tarnybos, Utenos komisariatas apskrities vyriausiasis policijos, Utenos rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus, civilinės saugos pareigūnais ir specialistais jau nebe pirmus metus organizuoja prevencinę akciją „Būk saugus, mokiny!“. Dvi  akcijos liepos 15 dieną vyko ir Sudeikiuose. Renginiai organizuoti Sirutėnų vaikų dienos centro 17 poilsiaujančių vaikų ir popietę – Utenos rajono Sudeikių daugiafunkcio centro sporto stovykloje stovyklaujantiems 34 vaikams.

Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Utenos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai priminė apie saugų elgesį su ugnimi, vaikai apžiūrėjo gelbėtojų įrangą, buvo supažindinti su ugniagesio gelbėtojo profesija, aktyviai dalyvavo pareigūnų rungtyse.

Utenos rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos direktorius Algirdas Sirvydis pristatė Utenos rajono savivaldybės biudžeto lėšomis finansuojama prevencinį projektą „Apsaugok save ir artimą nuo gaisrų”, supažindino su gaisrų statistika, skatino prisidėti prie gaisrinės saugos kultūros puoselėjimo buityje ir viešosiose vietose, skatino pastebėti ir įvertinti pozityvias suaugusių iniciatyvas, populiarinti pilietiškumo pavyzdžius. Pristatė vykdomą akciją „Būk saugus, mokiny!“.

Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojai priminė saugaus elgesio taisykles vandenyje ir prie vandens. Vaikai iš arti galėjo pamatyti, ekstremaliai situacijai parengtą, išvykimo krepšį.  Tai daiktai, kuriuos būtų pravartu turėti esant tokiai situacijai kai dėl susiklosčiusių ekstremalių aplinkybių reikėtų išvykti iš namų. Tai – rūbai, avalynė, higienos priemonės, dokumentai, grynieji pinigai, vanduo, konservuotas maistas, medikamentai, pirmosios pagalbos priemonės, radijo imtuvas, mobilus telefonas, žibintuvėlis, žvakės ir pan.. Akcentavo, kad svarbu ne tik turėti suruoštus reikalingiausius daiktus, bet ir būti susitarus su kitais šeimos nariais, kur bus susitinkama, kur važiuojama, jei šalyje nutiktų ekstremalus įvykis ar būtų ryšio sutrikimai, dėl kurių nepavyktų greitai susisiekti vieniems su kitais.

Utenos policijos bendruomenės pareigūnės Daiva Maselskienė, Miglė Šilgalė priminė saugaus eismo taisykles.

Visi pareigūnai palinkėjo vaikams smagios ir saugios vasaros bei išdalino dovanėles:  atšvaitus, vadovams krepšius su šviesą atspindinčiais elementais ir užrašu 112,  o aktyviausiems dalyviams gertuves ir puodukus įsigytus Utenos rajono savivaldybės biudžeto lėšomis.

 

- (0) ↓
WordPress Themes
Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą