Naujienos

Akcija „Būk saugus, mokiny!“ plk. Prano Saladžiaus šaulių 9-osios rinktinės mobiliojoje, vaikų vasaros stovykloje Vyžuonų m.

Akcija „Būk saugus, mokiny!“ plk. Prano Saladžiaus šaulių 9-osios rinktinės mobiliojoje, vaikų vasaros stovykloje Vyžuonų m.

Liepos 5 d. Utenos rajone esančiame Vyžuonų miestelyje įsikūrusioje plk. Prano Saladžiaus šaulių 9-osios rinktinės mobiliojoje, vaikų vasaros stovykloje, kurioje stovyklauja apie šimtą dvidešimt 11-18 metų amžiaus vaikai ir stovyklos vadovai, lankėsi Utenos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai, Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos civilinės saugos, Utenos rajono savivaldybės administracijos Viešosios  tvarkos skyriaus ir Utenos rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos darbuotojai.

                Stovyklautojai buvo mokomi saugaus elgesio prie vandens ir vandenyje, supažindinti su saugaus elgesio taisyklėmis namuose ir gamtoje, taip pat buvo supažindinti su narų bei gaisrų gesinimo ir gebėjimo įranga.

               Jei pasiruošite netikėtoms situacijoms šiandien,  būsite saugūs rytoj! Tokiu šūkiu stovyklautojams buvo  Stovyklautojai iš arti galėjo pamatyti, ekstremaliai situacijai parengtą, išvykimo krepšį.

 

               Stovyklautojai turėjo galimybę patys gesintuvu užgesinti ugnį. Iš stovykloje esančių vaikų buvo sudarytos penkios komandos, kurios tarpusavyje rungtyniavo kovinio išsidėstymo rungtyje. Viešosios tvarkos skyriaus atstovai stovyklautojams pristatė Gaisrų prevencijos Utenos rajono savivaldybėje 2022–2024 programą, kalbėjo apie saugų elgesį vasaros metu, priminė saugaus elgesio prie vandens telkinių taisykles bei atsakomybę dėl viešosios tvarkos pažeidimų. Utenos rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos vadovas pristatė Utenos rajono savivaldybės biudžeto lėšomis finansuojama prevencinį projektą „Apsaugok save ir artimą nuo gaisrų”, supažindino stovyklautojus su gaisrų statistika, skatino prisidėti prie gaisrinės saugos kultūros puoselėjimo buityje ir viešosiose vietose, pristatė vykdomą akciją „Būk saugus, mokiny!“.

              Visiems stovyklautojams padalinti atšvaitai, vadovams krepšiai su šviesą atspindinčiais elementais ir užrašu 112,  o aktyviausiems dalyviams gertuvės ir puodukai įsigyti Utenos rajono savivaldybės biudžeto lėšomis.

 

Informaciją parengė: Utenos rajono savivaldybės priešgaisrinė tarnyba.

- (0) ↓
WordPress Themes
Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą